Première 'Anne is dood' in Natuurtheater de Kersouwe op zaterdag 13 september

Première 'Anne is dood' in Natuurtheater de Kersouwe op zaterdag 13 september

maandag 8 september 2025
 
Aankomende zaterdagavond is het griezelen geblazen in De Kersouwe met de première van de 'slasherfilm' Anne is dood. De film - geïnspireerd op het slasher genre uit de jaren '80 - is geschreven, gefilmd, geregisseerd én geproduceerd door een grote groep jonge Kersouwenaren uit Heeswijk-Dinther en omgeving. Naast de vertoning is er een inleiding van regisseur Amé van Zutphen en een Q&A met cast & crew. 

De grote theaterproductie van Natuurtheater De Kersouwe bracht de groep - inmiddels uitgemond is een grote vriendengroep - bij elkaar. In de laatste succesvolle theaterproductie Cinderella stonden ze vrijwel allemaal op het podium of werkten ze mee achter de schermen. De creativiteit van de twintigers en (jonge) dertigers heeft zich nu ook vertaald in dit toffe filmproject, en het theater was natuurlijk dé ideale plek voor de première van deze film. 
 
Over Anne is Dood
Een jaar geleden werd Anne na haar verjaardagsfeestje op gruwelijke wijze vermoord. De dader? Nooit gevonden. Nu komt haar vriendengroep opnieuw samen om haar te herdenken. Maar wat begint als een intiem samenzijn, ontaardt al snel in een beklemmende nachtmerrie wanneer er groepsleden één voor één verdwijnen.
Is de moordenaar terug om zijn werk af te maken? Of heeft iets nog duisterders zich genesteld…
 
Kaarten via DEZE LINK