Route & Contact

Route & Contact

Route & Contact


Auto
Gebruik 'Kameren 3 - Heeswijk' als navigatie-adres. Kersouwelaan is in principe niet toegankelijk voor auto's (rondom een voorstelling). Je auto parkeer je op een parkeerweide op circa 300 meter van De Kersouwe (kosten 1 Euro - contant te betalen). Vandaaruit loop je naar de ingang van ons theater. De Kersouwelaan is in principe niet toegankelijk voor auto's.

Klik HIER om onze locatie op Google Maps te bekijken.

Rolstoel/slecht ter been
Kom je met een rolstoel of ben je slecht ter been? De parkeerwacht van de parkeerweide legt je graag uit hoe je dichtbij de ingang kan stoppen.
Bij de ingang kunnen onze medewerkers je aangeven hoe je bij de grote tribune kan komen zonder gebruik te maken van een trap. Om bij de kleine tribune te komen, kan het normale pad gevolgd worden (je komt dan bovenaan deze tribune uit).
En het allerbelangrijkste, kom op tijd. Er zijn namelijk geen speciale rolstoelplaatsen. De poort gaat altijd één uur voor aanvang van de voorstelling open.

Fiets
Kom je op de fiets? Dan kun je je fiets tegenover de ingang van De Kersouwe neerzetten.

Openbaar Vervoer
Neem bus 158 (vanuit Veghel of Den Bosch) en stap uit bij 'Gouverneursweg'. Vandaaruit is het een kwartiertje lopen naar De Kersouwe. 
 

Ons Bezoekadres
Kersouwelaan 1 (let op: hier kan geen post bezorgd worden)
5473 TE Heeswijk-Dinther

Ons Postadres
Postbus 19
5473 ZG Heeswijk-Dinther

Onze Contactgegevens
E-mail kaartverkoop: kaartverkoop@kersouwe.nl
E-mail publiciteit: publiciteit@kersouwe.nl
E-mail evenementen (inkoop): evenementen@kersouwe.nl
E-mail techniek: techniek@kersouwe.nl
E-mail klassentheater: klassentheater@kersouwel.nl
Telefoonnummer: 0413 29 11 50 (uitsluitend 3 uur voor aanvang van een voorstelling)

Voorzitter (Hans Kenens): voorzitter@kersouwe.nl
Secretariaat (Marcel van Dijck): secretariaat@kersouwe.nl
Penningmeester (Martin de Visser): penningmeester@kersouwe.nl
Vrijwilligers (Marieke Seesing): vrijwilligers@kersouwe.nl
Sponsoring: sponsoring@kersouwe.nl
Stichting Vrienden: vrienden@kersouwe.nl
 

Algemene voorwaarden
Via DEZE LINK lees je alles over de algemene voorwaarden van Natuurtheater de Kersouwe

Contactformulier

Heb je een vraag of een opmerking? Laat het ons weten!